ZOR BİR SÜREÇ AMA BAŞARACAĞIZ

Kategori: Haberler

22.02.2020 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Düzcespor Yönetimi geçtiğimiz Perşembe günü Adem Neboğlu ile yolları ayırmasının ardından yeni teknik direktör Mustafa Sarıgül ile prensipte anlaşmıştı. Bugün de Şıralık Tesislerinde düzenlenen tören ile imzalar atıldı. İmza Törenine Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu, Kulüp Yöneticileri ve Mustafa Sarıgül katıldı.

Düzcespor kulüp başkanı Gökhan Kapoğlu, atılan imzaların ardından yaptığı açıklamada yeni antrenör Mustafa Sarıgül'ün başarılı olacağına inandığını söyleyerek; "Hocamıza Düzce'ye hoş geldin diyorum. İnşallah takımımız hedeflediğimiz yere gelecektir. Mustafa hocamıza, takımımıza ve Düzcespor taraftarımıza güvenimiz tam" dedi.

Düzcespor kulüp yöneticisi Erdoğan Bıyık ise eski antrönör Adem Neboğlu'nun asla başarısız bir hoca olmadığını söyleyerek şu ifadeleri kullandı:.

 "DÜzcespor için önemli bir gün Mustafa Sarıgül hocamızla prensipte anlaşmıştık. Bugün de sayın başkanımız ile birlikte karşılıklı imza atarak görevine resmen başlayacak. Tabiki bildiğiniz gibi antrenmanlara katıldı. Ön tanışmalar yapıldı. Sevgili hocamızın da gayretiyle önümüzdeki maçlarda başarılı olup ilk önce playof potasına gireceğiz. Adem hocamız, çok kıymetli, çok sevdiğimiz, kulübümüz için önemli çok sevdiğimiz bir abimiz. Kendisi bazı yerlerde yer aldı, kendisi kesinlikle başarısız değil. Başarılı bir hocamız. Sayın başkanımız ve yönetim kurulumuzun hedefi çok büyük. Biz ikinci lige çıkmak istiyoruz. Takımımızı buraya kadar getiren Adem hocamıza teşekkür ediyoruz.  Mustafa hocamıza da hoşgeldin diyoruz. Allah hayırlı uğurlu etsin. İnşallah hocamız ile birlikte çok daha iyi yerlere geleceğiz. Mustafa hocamız zor bir göreve talip oldu. biz hocamıza güveniyoruz. Yönetim kurulumuz ve Düzce arkasında"

Düzcespor'un yeni antrönörü Mustafa Sarıgül ise yaptığı açıklamada  hem uzun vadede, hem de kısa vadede başarılı işlere imza atılacağının altını çizerek, şu ifadelere yer verdi:

"Düzcespor'u kabul etmemdeki en büyük neden, uzun vadede  geleceğe dair bana uyan bir projesi olduğu için kabul ettim. Adem hocamıza teşekkür ediyorum. Gerçekten başarılı bir grup devretti bize, güzel bir ortam var. İki gün önce takımla tanıştım. Hem tesis açısından hem oyuncular açsısından güzel bir yer. Başarılı olacağımızı düşünüyorum. Hedeflerim arasında zaten önceliğim aldığım kulüpleri bir üst seviyeye çıkartmak, üst liglere oyuncular kazandırmak için yapılanmak. Altyapı ile birlikte bu işleri götürmek istiyorum. Daha önceki takımlarda bunu başardım. 1 buçuk yıllık mukavele imzaladık. Düzcespor sevenlere ve seyircilerine sevinç yaşatmak istiyorum. Hedeflerim arasında saha içerisinde bir planı olan kazanmak için uğraşan bir takım oluşturacağım. Hep birlikte çalışacağız. Ben hiçbir başarının tek başına olacağına inanmıyorum. Düzcespor'umuz tüm taraftar ile şehir ile bu işi başaracağız. Bu Düzce ili için önemli. Hem kısa vadede hem uzun vadede başarı sağlamak istiyorum. Kısa vadeli başarılar gelir geçer. Altyapı ve kurumsal başarı yakalamak istiyorum. Biz uzun vadede başarılar elde etmek adına. Emek verdiğim bir takıma karşı mücadele edeceğiz. Buradaki hedefim bu seviyeye getirmek. Orada çalışmalarımız yarım kaldı. Oradaki başarıyı burada yaşatmak istiyorum. Gurur duyacakları bir takım yapmak istiyorum. Eldeki imkanlarla birşeyler yapmak lazım. Çünkü transfer şansımız yok. Elimizdeki oyuncuları en etkin şekilde kullanacağız. Şampiyonluk tek başına olacak birşey değil. Burada süreç çok kısa. Zor maçlarımız var. Bu maçlardan sıyrılırsak en kötü play of oluşur. Biz bunu başaracağımıza inanıyoruz. Rabbim bizi mahçup etmesin diyorum"

Etiketler :

ZOR BİR SÜREÇ AMA BAŞARACAĞIZ Haberler

Sıradaki
OXİJEN TV ANA HABER 27 MART
9 görüntülenme   2 Gün Önce
SOKAK HAYVANLARI UNUTULMADI
9 görüntülenme   2 Gün Önce
İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI DURMAKSIZIN SÜRÜYOR
12 görüntülenme   2 Gün Önce
TOKİ TAKSİTLERİ DE ERTELENDİ
8 görüntülenme   2 Gün Önce
ÖSYM’YE TAVSİYE EDİLDİ
8 görüntülenme   2 Gün Önce
EN AZINDAN BİRAZ SOLUK ALINACAK
6 görüntülenme   2 Gün Önce