ÜMİT YILMAZ’DAN DA DESTEK GELDİ

Kategori: Haberler

17.01.2020 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, bir süredir Türkiye’nin gündeminde olan TIR ve kamyon sürücülerinin sorunlarını Türkiye Büyük Millet Meclisinde gündeme getirdi. 
MHP Milletvekili Yılmaz, şoför esnafının yaşadığı evrak düzenleme ve mali sıkıntılarını Mecliste diğer Milletvekilleriyle birlikte basın toplantısı düzenleyerek kamuoyu ile paylaştı. 
Hükümetin soruna daha makul ve mantıklı yaklaşması gerektiğine değinen Yılmaz, konuşmasında şu görüşlere yer verdi: 
“Kamyoncu ve nakliyeci esnafı Türkiye’de ciddi bir nüfusu kaplamaktadır. Açık ve net olarak söylüyorum, kamyoncu ve nakliyeci esnafı bu sorunların altından kalkamaz ve bunun bedelini yine enflasyon olarak en ağır şekilde halkımız öder. 
İstiyoruz ki, burada daha makul daha mantıklı yaklaşması gerekiyor hükümetimizin. Çözüm konusunda muhakkak nakliyeciler kooperatifiyle özellikle nakliyeciler kooperatifleriyle irtibata geçilmesi lazım. Onların sorunlarını ve çözüm önerilerini dinlemeleri lazım. Aksi takdirde bunun neticesinde birçok kontak kapatan ve yine devlet kapılarına başvurmak zorunda kalacak olan bir insan kitlesiyle karşı karşıya kalırız diyorum."

Etiketler :

ÜMİT YILMAZ’DAN DA DESTEK GELDİ Haberler

Sıradaki
OXİJEN TV ANA HABER 20 ŞUBAT
5 görüntülenme   1 Gün Önce
DÜZCE’Yİ KURTARACAK BİR PROJE
8 görüntülenme   1 Gün Önce
DESTEK OLMAK İÇİN HAYDİ BİLET ALMAYA
4 görüntülenme   1 Gün Önce
AKÇAKOCA BELEDİYESİNDE BAYRAK DEĞİŞİMİ
2 görüntülenme   1 Gün Önce
BAŞKAN ÖZLÜ’DEN 3 YILDA BİTECEK AÇIKLAMASI
10 görüntülenme   1 Gün Önce