ÖNEMLİ ORGANİZASYONLARA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

Kategori: Haberler

16.11.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Düzce’de kına, evlenme teklifi gibi organizasyonlarda önemli bir yere sahip olan Paris Organizasyon’un, Camikebir Mahallesi Nurettin Sokak’ta ki yeni iş yeri açılışı yapıldı. Açılışa Düzce Belediyesi Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin,  Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal ve davetliler katıldı

İlk olarak dualar eğildi ve protokolle birlikte hayırlı olsun dilekleriyle iş yerinin açılışı yapıldı .Açılışın ardından da protokol ve davetliler iş yerinde bulunan ürünleri gezdi.

Açılan Paris Organizasyon hakkında  açıklamalarda bulunan iş yeri sahibi Ferdi Aksu ve eşi Nesrin Aksu şu ifadelere yer verdi: 
:  Özellikle Düzce’de her geçen gün yeniliğe ayak uydurmak için çalışıyoruz. Yeniliği takip ederek ürünlerin çeşitliliğini arttırdık.  Evlilik teklifinden başlayarak söz, nişan, kına gibi çeşitli konseptler ile insanların ihtiyaçlarını karşılayacağız. Aşamalar  bu şekilde  ilerliyor. İnsanların buraya girdiklerinde elleri boş değil buradan sevdikleri ürünleri alarak gideceğini düşünüyoruz. Fiyatlarımız çok caziptir. En kaliteli ürünü en makul fiyata vatandaşların hizmetine sunuyoruz.

Etiketler :

ÖNEMLİ ORGANİZASYONLARA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK Haberler

Sıradaki
GÜNÜN ÖZETİ
2 görüntülenme   1 Gün Önce
SUYA YİNE ZAM MI GELİYOR?
5 görüntülenme   1 Gün Önce
MECLİSTE ÖNEMLİ KARARLAR GÖRÜŞÜLDÜ
3 görüntülenme   1 Gün Önce
DENETİMLER DEVAM EDİYOR
11 görüntülenme   1 Gün Önce