HATALI PARK TRAFİĞİ KİLİTLEDİ

Kategori: Haberler

02.11.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

İstanbul Caddesi üzerinde yapılan ikinci sıra parklanmalar trafiğin kilitlenmesine neden oluyor. Kural tanımayan bir sürücü İstanbul Caddesinde ikinci sıraya araç bırakması nedeniyle bisiklet yolu için çakılan demir dubaların bir kısmı sökülmek zorunda kaldı. 
Düzce Belediyesi tarafından İstanbul Caddesi için hazırlanan Proje çerçevesinde geçtiğimiz hafta ilk kazma vurulmuştu.  Bir şeridi park, bir şeridi araç geçişi bir şeridi de bisiklet yolu için düşünülen yolda öğlen saatlerinde ikinci sıra park eden bir araç trafiğin kilitlenmesine neden oldu. İkinci sıra park nedeniyle şehiriçi belediye otobüsü ilerleyemeyerek trafiği tıkadı. Cadde üzerine geçtiğimiz hafta dikilen demir duöalar vatandaşlar ve yolcular tarafından söküldü. Dubaların sökülmesi ile birlikte trafik normale döndü. 
Kısa süreli tek sıra parkın serbest olduğu İstanbul caddesinde halen duyarsız sürücüler tarafından ikinci sıra park yapılması diğer sürücüleri çileden çıkarıyor. Bir şeridin sürekli açık olması gereken yolda ikinci sıraya da zaman zaman araçların bırakılması trafikte ciddi aksamalara neden oluyor. Vatandaşlar yetkililerin İstanbul Caddesini daha sıkı denetleyerek ikinci sıra park yapan sürücüler için caydırıcı cezaların uygulanması gerektiği görüşünü savunuyor.

Etiketler :

HATALI PARK TRAFİĞİ KİLİTLEDİ Haberler

Sıradaki
GÜNÜN ÖZETİ
0 görüntülenme   Bugün
SUYA YİNE ZAM MI GELİYOR?
3 görüntülenme   Bugün
DENETİMLER DEVAM EDİYOR
9 görüntülenme   Bugün