TEMİZ ÜNİVERSİTE TEMİZ DÜZCE 2 KEZ YAPILACAK

Kategori: Haberler

28.10.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Düzce Üniversitesi tarafından  “Temiz Üniversite-Temiz Düzce” etkinliği düzenlendi. Bu yıl ikincisi yapılan etkinliğe tıp fakültesi öğrencileri ile çalışanları da katıldı. Hastane Başhekimi Öner Abidin Balbay da temizlik etkinliğine öncülük etti. 
Projeyi tüm Üniversite çevresine yaydıklarını belirten Balbay bu konuda şu görüşlere yer verdi “ İkincisini düzenlediğimiz etkinliğimizde ana kirletici olarak karşımıza sigara izmaritlerinin çıktığını gördük. Buradan yola çıkarak sigaranın sadece sağlığımıza değil, çevremize de çok fazla zarar verdiğini gördük. Her açıdan karşımıza bir sorun olarak çıkan sigarayı kullananlara bırakmalarını tavsiye ediyorum. Sigarayı bırakmak isteyenler için hastanemizde Sigarayı BırakmaPolikliniği var. Sigarayı bırakmak isteyenler gerekli desteği buradan alabilirler.” 
Temiz Üniversite-Temiz Düzce etkinlikleri ile Düzce Üniversitesi, “Daha Temiz Bir Dünya Mümkün” mesajı vererek gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakılması noktasında farkındalık oluşturmaya devam ediyor.

Etiketler :

TEMİZ ÜNİVERSİTE TEMİZ DÜZCE 2 KEZ YAPILACAK Haberler

Sıradaki
EKREM CHEF'LE LEZZET ROTASI
36 görüntülenme   1 Gün Önce
FACİANIN EŞİĞİNDEN DÖNÜLDÜ
12 görüntülenme   1 Gün Önce
BESYO KURSU AÇILIYOR
7 görüntülenme   1 Gün Önce
DİYABETE DİKKAT ÇEKTİLER
3 görüntülenme   1 Gün Önce
BU HAFTAKİ KONUK EKREM ERDEM OLDU
8 görüntülenme   1 Gün Önce