İMZALAR KASIM AYINDA ATILACAK

Kategori: Haberler

24.10.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası yetkilileriyle toplantı yaptı. Görüşmeden işçileri sevindirecek sosyal denge sözleşmesi kararı çıktı.
Düzce Belediyesi personelinin merakla beklediği Sosyal Denge Sözleşmesi görüşmesi, Başkan Özlü’yü ziyaret eden BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Levent Uslu ile Düzce il yönetim kurulu üyeleri görüşmesinde gündeme geldi. 
Belediye personelinin Sosyal Denge Sözleşmesi için daha önce görüşen heyet bu sefer yapılan toplantıda imzaların atılması için tarih belirledi. Buna göre BEM-BİR-SEN ve Düzce Belediyesi arasında Sosyal Denge Sözleşmesi Kasım ayı içinde imzalanacak. 1 Aralık 2020 ile 31 Aralık 2021 tarihleri arasında iki yıl süre ile geçerli olacak sözleşme hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Özlü “ Kurum içinde uyguladığımız Mali Disiplin Tedbirlerimize zarar vermeden, çalışanlarımızın taleplerini karşılamak istiyoruz. Herkes müsterih olsun, Düzce’de ne yapıyorsak birlikte yapıyoruz. İmza için Kasım ayını düşündük. Şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Etiketler :

İMZALAR KASIM AYINDA ATILACAK Haberler

Sıradaki
KANTİNLER DENETİM ALTINA ALINDI
13 görüntülenme   2 Gün Önce
81 İLDE EŞ ZAMANLI YAPILDI
14 görüntülenme   2 Gün Önce
EMEKLİ MAAŞLARINA SİTEM ETTİLER
9 görüntülenme   2 Gün Önce
OSB’DE İTFAİYE BİRİMİ KURULUYOR
9 görüntülenme   2 Gün Önce
GÜNÜN ÖZETİ
9 görüntülenme   3 Gün Önce
CUMAYERİ BAĞLANTI YOLUNDA KORKUTAN KAZA
22 görüntülenme   3 Gün Önce