ESKİ BAKAN KOÇ, DÜZCELİLERLE BULUŞTU

Kategori: Haberler

19.10.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü sonbaharın gelmesi ile birlikte Düzceliler için salon etkinlikleri düzenlemeye başladı. Çeşitli konularda konferans, seminer ve panellerin düzenlenmesi için oluşturulan takvim kapsamında ilk etkinlik Kültür Merkezinde düzenlendi. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün yakın dostu ve 59. Hükümet Kültür ve Turizm Bakanı aynı zamanda 22. ve 23. Dönem AK Parti Milletvekilliği yapan Atilla Koç, düzenlenen konferans ile Düzcelilerle buluştu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’yla başlayan program ilk olarak Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün konuşmasıyla start aldı. Başkan Özlü, eski bakan Koç’a Düzce’ye gelmesinden dolayı teşekkür ederek, “Göreve geldiğimiz günden itibaren Düzce’de değişik etkinlikler yapmaya çalışıyoruz. Bu da etkinliklerimiz arasında. Yakın dostum olan Sayın Bakanımız Atilla Koç, buraya geldi ve deneyimlerini Düzcelilerle paylaşacak. Yaptığımız bu etkinliği her hafta farklı önemli isimlerle devam ettirmeyi düşünüyoruz. Böyle bir etkinliğe katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Daha sonra konferans 59. Hükümet Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç’un anlatımıyla devam etti. Kültür ve Turizm Eski Bakanı Atilla Koç, konferansta siyasi yaşamına ilişkin bilgiler ile tecrübelerini aktardı ve ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.  ¢

Etiketler :

ESKİ BAKAN KOÇ, DÜZCELİLERLE BULUŞTU Haberler

Sıradaki
EKREM CHEF'LE LEZZET ROTASI
36 görüntülenme   1 Gün Önce
FACİANIN EŞİĞİNDEN DÖNÜLDÜ
12 görüntülenme   1 Gün Önce
BESYO KURSU AÇILIYOR
7 görüntülenme   1 Gün Önce
DİYABETE DİKKAT ÇEKTİLER
3 görüntülenme   1 Gün Önce
BU HAFTAKİ KONUK EKREM ERDEM OLDU
8 görüntülenme   1 Gün Önce