TEK LİSTE GİRİLEN SEÇİMLERDE GÜNER, GÜVEN TAZELEDİ

Kategori: Haberler

18.10.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu seçimi Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda yapıldı. Tek listeyle girilen seçimlerde mevcut başkan Ercan Güner güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi.

Geçen yıl faaliyete geçen Türkiye Seyahat Acenteleri Batı Karadeniz  Bölgesi’nde seçim heyecanı vardı. Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda temsil kurulu seçimi yapıldı. Geçen yıl göreve atanan ve yaptığı başarılı çalışmalarla adından söz ettiren Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Ercan Güner, seçimler öncesinde yaptığı açıklamada çalışmalardan bahsetti. Güner, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Geçen yıl bu görevin başına getirildik. Batı Karadeniz bölgesinin turizm açısından gelişmesi için elimizden gelen çalışmaları yapmaya çalıştık. Özellikle Düzce ve Bolu’da önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Son olarak Düzce Valiliği’nin de katkılarıyla İstanbul’daki seyahat acenteleri temsilcilerini iki gün boyunca Düzce’de ağırladık ve Akçakoca başta olmak üzere turizm yerlerini gezdirdik.”

Yapılan konuşmanın ardından gizli seçim yapılarak kapalı zarf içinde oylar kullanıldı. Tek liste halinde girilen seçimlerde mevcut başkan Ercan Güner, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Yeniden başkan seçildikten sonra da oxijen.tv’ye açıklamalarda bulunan Güner, şöyle konuştu:

“Bu zamana kadar Batı Karadeniz bölgesini turizm konusunda geliştirmek için çalışmıştık. Bu çalışmalara yeni faaliyetler ekleyerek devam edeceğiz. Bizim amacımız bölgemizi turizm açısından geliştirmeye çalışmaktır. Seçimlere tek liste olarak girmiş olmak, arkadaşlarımızın bize güvendiğini göstermektedir. Biz de onların güvenine layık hareket etmeye çalışacağız.”

Etiketler :

TEK LİSTE GİRİLEN SEÇİMLERDE GÜNER, GÜVEN TAZELEDİ Haberler

Sıradaki
DÜZCESPOR TEK GOLLE 3 PUANI ALDI
69 görüntülenme   2 Gün Önce
DÜZCELİLER ÇOK ŞANSLI
13 görüntülenme   2 Gün Önce
FUAR YARIN SONA ERECEK
15 görüntülenme   2 Gün Önce
550 TON BAL ÜRETİLİYOR
14 görüntülenme   2 Gün Önce
ARAŞTIRMA HASTANESİNDEN BİR BAŞARI DAHA
12 görüntülenme   2 Gün Önce