ESNAFLAR ÇÖZÜM BEKLİYOR

Kategori: Haberler

15.10.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Olimpiyat Kavşağı’nda başlanan akıllı kavşak çalışmaları nedeniyle başta sürücüler büyük sıkıntı yaşamıştı. Yapılan kavşak çalışmaları nedeniyle yol kenarında bulunan sanayi esnafı da araçların alana girememesi nedeniyle mağdur durumda.

Kavşakta faaliyet gösteren esnaflardan Erdal Kaşık, yaptığı açıklamada karayollarından giriş çıkış için talepte bulunduklarını ancak olumlu bir yanıt alamadıklarını söyledi. Kaşık, Cuma günü için söz aldıklarını da belirterek şu ifadelere yer verdi:

 “Olimpiyat kavşağından yapılan çalışma için karayolları ile görüştük. Bize giriş ve çıkış vermeyeceklerini söylediler. Biz de esnaflar olarak imzalı kaşeli dilekçemizle birlikte belediyeye başvurduk. İlgili makamlara dilekçelerimizi verdik. Fakat bir netice alamadık. Bu sebeple esnaf arkadaşlarımızla birlikte yeniden toplandık. Belediyeden yetkililer de geldi. Bize yardımcı olacaklarını söylediler. Biz mağdur durumdayız. Yaklaşık 1 aydır iş yapamıyoruz. Biz ekmeğimizi bu işle sağlıyoruz. Karşı tarafta da bu çalışma yapılacak. Karşıdaki esnaflarımızda aynı sıkıntıyı yaşayacaklar. Biz buradan yol açılmasını ve çıkış yapabilmeyi istiyoruz. Pazartesi ve Perşembe günleri burada Pazar kuruluyor. İnsanlar buradan geçemiyor. Belediyeden söz aldık. Bu Cuma günü yetkililer yeniden gelecek. Biz sadece dükkanlarımızı işletebilmek için giriş ve çıkış istiyoruz.”

Etiketler :

ESNAFLAR ÇÖZÜM BEKLİYOR Haberler

Sıradaki
TIPDA KARİYER GÜNLERİ SONA ERDİ
4 görüntülenme   Bugün
OTİZM VE DUYARLILIK
5 görüntülenme   Bugün
TEMİZLİK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
2 görüntülenme   Bugün
DÜZCESPOR’U YALNIZ BIRAKMADILAR
5 görüntülenme   Bugün