4. BİSİKLET BAHARI YAPILDI

Kategori: Haberler

13.10.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Geleneksel hale gelen "Bisiklet Baharı" adlı etkinliği tamamlandı.  Yüzlerce bisiklet dostunun  katıldığı Bisiklet Baharı Şenliği, saat 11,30’da Anıtpark meydanında başladı.
Oxijen Medya'nın da sponsor olduğu 4. Bisiklet Baharı etkinliğinde Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi, Düzce Üniversitesi, İl Sağlık Müdürlüğü Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü, Düzce Bisiklet Kulübü, Düzce Bisikletliler Platformu ve çok sayıda STK ve çeşitli firmalar destek verdi.
7'den 70'e yüzlerce bisiklet sevdalısının katıldığı bisiklet turu Anıtpark meydanından başladı, Kuyumcuzade Bulvarı, Servet Bucurgat Caddesi, 1439. Nolu Cadde rotasında  ilerledi.
Sarayyeri Mahallesi merkezinde Mola veren bisiklet sevdalılarına, Düzce Kızılay Şube Müdürlüğü tarafından çeşitli ikramlarda bulunuldu.
Mola ve ikramların ardından Bisikletliler Sarayyeri Merkez, Memursen Evleri Önü, Kuyumcuzade Bulvarı, Rasim Betir Paşa Bulvarı, Atatürk Caddesi ve İstanbul caddesi istikametinden Anıtpark meydanına ulaştı.

Etiketler :

4. BİSİKLET BAHARI YAPILDI Haberler

Sıradaki
GÜNÜN ÖZETİ
4 görüntülenme   Bugün
CAMİDE YANGIN PANİĞİ
4 görüntülenme   Bugün
SON ÖDEME TARİHİ UZATILDI
3 görüntülenme   Bugün
CHP'DE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ
10 görüntülenme   Bugün