İSTANBUL CADDESİNDE DEĞİŞİM BAŞLADI

Kategori: Haberler

09.10.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Düzce Belediyesi İstanbul Caddesi için hazırlanan yeni projeyi uygulamak üzere cadde üzerinde çalışmalara başladı. Ekipler kullanım dışı kalan tramvay raylarını söküyor. 
Belediye Başkanı Özlü’nün kısa bir süre önce ayrıntılarını paylaştığı İstanbul Caddesi Projesi için harekete geçildi. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler gece saatlerinde başladığı çalışma kapsamında cadde üzerindeki kullanım dışı kalan tramvay rayları söküldü.
Cadde gidiş yönünün sol tarafında bulunan tramvay yolunu kaldıran ekipler sol şerit üzerinde bisikletliler için bölünmüş yol yapacaklar. Çalışmaların başladığı anda yerinde inceleme yapan Düzce Belediye Başkanı Özlü, caddede köklü dönüşümün proje kapsamında etaplar halinde devam edeceğini söyledi. Özlü şu görüşlere yer verdi:  “İstanbul Caddesi şehir merkezinin can damarı gibi. Bu cadde üzerinde herkesi memnun etmek için kalıcı çözümler üretmeye çalıştık. Konuyla ilgili herkese kulak verdik, her kesimden vatandaşımızın memnuniyetini gözeterek böyle bir proje oluşturduk. Şimdi bu caddenin sağında kısa süreli araç parkı için tek şerit, orta şeritten trafik akışı sağlanması ve en sol kısımdan da bisikletliler için ayrılmış bir yol tahsis edilecek."

Etiketler :

İSTANBUL CADDESİNDE DEĞİŞİM BAŞLADI Haberler

Sıradaki
DÜZCE’DE HAMSİLİ FESTİVAL GÜNLERİ
22 görüntülenme   1 Gün Önce
HAMSİ YEMENİN TAM ZAMANI
12 görüntülenme   1 Gün Önce
“BU OLAYI BÜYÜTMEYE GEREK YOK”
12 görüntülenme   1 Gün Önce
GÜÇLÜ DEVLET GELİŞMİŞ ÜLKELER
5 görüntülenme   1 Gün Önce
“EN ÖNEMLİ SORUNUMUZ HAVA KİRLİLİĞİ”
3 görüntülenme   1 Gün Önce