BAŞARILI ÇALIŞMALARI PLAKETLE TAÇLANDIRILDI

Kategori: Haberler

04.10.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Çağ Özel Güvenlik Eğitim Okulu ve Şirketinin Plaket ve Takdirname Töreni Düzce TSO Toplantı Salonu'nda yapıldı. Törende şirket bünyesinde çalışan başarılı personellere teşekkür plaketi verildi. 

Düzce'de yıllardır güvenlik konusunda başarılı personel yetiştiren Düzce Çağ Özel Güvenlik Eğitim Okulu ve Şirketi, başarılı personellerini unutmuyor. Bünyesinde çalışan ve eğitim alan personel için Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda Çağ Özel Güvenlik Eğitim Okulu ve Şirketi Plaket ve Takdirname Töreni yapıldı. Törene MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ile çok sayıda davetli katıldı. 
Programda açıklamalarda bulunan Çağ Özel Güvenlik Eğitim Okulu ve Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Halil Uzun şu ifadelere yer verdi:
"Yıllardır yaptığımız bu hizmetle başarılı olmayı hedefliyoruz. Personelimizle birlikte güzel çalışmalara imza atıyoruz. Tabi ki personelimizi yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı ödüllendirmemiz gerektiğini düşündüğümüz için böyle bir program hazırladık. İlerleyen yıllarda da programımız devam edecek. Burada başarılı işlere imza atan personelimizi taçlandıracağız. İsmini unuttuğumuz atladığımaz arkadaşlarımız da olabilir. Onlara da daha sonraki yıllarda plaketlerini veririz. Hukukun üstünlüğü ilkesiyle çalışan arkadaşlarımızla her zaman yola devam ederiz. Ama hukuk kurallarına uymayan arkadaşlarla yollarımızı ayırırız. Burada eğitim alan arkadaşlarımız göreve başlamak için belgelerini alırken 750 TL para ödemek zorunda kalıyor ve bu nedenle de 3-4 ay belgelerini alamıyorlar. Bu konuyu Sayın Milletvekilimiz Ümit Yılmaz'a ilettik ve kendisi de rapor hazırlayın meclise sunayım dedi. Kendilerine bize desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bize destek veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum."
Yapılan konuşmanın ardından Halil Uzun Tarafından Milletvekili Yılmaz'a plaketi takdim edilirken ardından çalışan personele teşekkür belgeleri ve plaketleri verildi.

Etiketler :

BAŞARILI ÇALIŞMALARI PLAKETLE TAÇLANDIRILDI Haberler

Sıradaki
BAŞKANLARDAN DOSTLUK MESAJI
41 görüntülenme   2 Gün Önce
ULAŞIM SORUNLARI MASAYA YATIRILDI
8 görüntülenme   2 Gün Önce
MUHTAR-MÜDÜR TOPLANTILARI  BAŞLADI
12 görüntülenme   2 Gün Önce
BAŞKAN KAPOĞLU’NDAN TARAFTARA ÇAĞRI
19 görüntülenme   2 Gün Önce
FINDIKTA MALİYET AZALACAK, VERİM ARTACAK
9 görüntülenme   2 Gün Önce
MESAJLARI DOĞRU VERELİM
19 görüntülenme   2 Gün Önce