YENİ ÖĞRENCİLER İÇİN ORYANTASYON PROGRAMI

Kategori: Haberler

01.10.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Düzce Üniversitesi’nde yeni öğrenciler için  “2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Oryantasyon Eğitimi” Cumhuriyet Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Yeni öğrencilerin şehre, Düzce Üniversitesi’ne ve kampüs hayatına uyumunu kolaylaştırmak amacıyla düzenlenen programa; Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı İlhan Genç, Genel Sekreter Hasan Sadi Ateş, akademik birim yöneticileri, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.
İki gün süresince devam edecek olan Oryantasyon Eğitimi’nin açılışında konuşan İlhan Genç, “Üniversitede Birey Olmak ve Duygusal Zeka” başlıklı bir sunum gerçekleştirdi. Birey olmanın önemine vurgu yapan Genç, üniversitelerin meslek sahibi olmanın yanında öğrencilerin birey olmasına da katkı sağladığını ifade etti. 
Düzce Üniversitesi’nin başarıları, projeleri, sosyal, kültürel ve bilimsel etkinliklerinin de anlatıldığı programda, öğrencilerin birçok konuda hayatını kolaylaştıracak bilgiler de aktarıldı. Oryantasyon Eğitimi, ikinci gün Tıp Fakültesi’ne yönelik düzenlenecek programın ardından sona erecek.

Etiketler :

YENİ ÖĞRENCİLER İÇİN ORYANTASYON PROGRAMI Haberler

Sıradaki
OXİJEN TV ANA HABER 27 MART
9 görüntülenme   2 Gün Önce
SOKAK HAYVANLARI UNUTULMADI
9 görüntülenme   2 Gün Önce
İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI DURMAKSIZIN SÜRÜYOR
12 görüntülenme   2 Gün Önce
TOKİ TAKSİTLERİ DE ERTELENDİ
8 görüntülenme   2 Gün Önce
ÖSYM’YE TAVSİYE EDİLDİ
8 görüntülenme   2 Gün Önce
EN AZINDAN BİRAZ SOLUK ALINACAK
6 görüntülenme   2 Gün Önce