YENİ ÖĞRENCİLER İÇİN ORYANTASYON PROGRAMI

Kategori: Haberler

01.10.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Düzce Üniversitesi’nde yeni öğrenciler için  “2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Oryantasyon Eğitimi” Cumhuriyet Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Yeni öğrencilerin şehre, Düzce Üniversitesi’ne ve kampüs hayatına uyumunu kolaylaştırmak amacıyla düzenlenen programa; Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı İlhan Genç, Genel Sekreter Hasan Sadi Ateş, akademik birim yöneticileri, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.
İki gün süresince devam edecek olan Oryantasyon Eğitimi’nin açılışında konuşan İlhan Genç, “Üniversitede Birey Olmak ve Duygusal Zeka” başlıklı bir sunum gerçekleştirdi. Birey olmanın önemine vurgu yapan Genç, üniversitelerin meslek sahibi olmanın yanında öğrencilerin birey olmasına da katkı sağladığını ifade etti. 
Düzce Üniversitesi’nin başarıları, projeleri, sosyal, kültürel ve bilimsel etkinliklerinin de anlatıldığı programda, öğrencilerin birçok konuda hayatını kolaylaştıracak bilgiler de aktarıldı. Oryantasyon Eğitimi, ikinci gün Tıp Fakültesi’ne yönelik düzenlenecek programın ardından sona erecek.

Etiketler :

YENİ ÖĞRENCİLER İÇİN ORYANTASYON PROGRAMI Haberler

Sıradaki
DÜZCE’DE HAMSİLİ FESTİVAL GÜNLERİ
22 görüntülenme   1 Gün Önce
HAMSİ YEMENİN TAM ZAMANI
12 görüntülenme   1 Gün Önce
“BU OLAYI BÜYÜTMEYE GEREK YOK”
12 görüntülenme   1 Gün Önce
GÜÇLÜ DEVLET GELİŞMİŞ ÜLKELER
5 görüntülenme   1 Gün Önce
“EN ÖNEMLİ SORUNUMUZ HAVA KİRLİLİĞİ”
3 görüntülenme   1 Gün Önce