ÇODUR İÇİN ANMA GECESİ DÜZENLENDİ

Kategori: Haberler

28.09.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Düzce’nin yetiştirdiği önemli değerlerden olan Akif Çodur  geçirdiği kalp krizi nedeniyle bir süre önce hayata gözlerini yummuştu. Aramızdan ayrılışının ardından  sevenleri Çodur için anma programı düzenlendi. 
 Düzce Bölge Tiyatrosu oyuncularının organizasyonu ile bu gece  saat 19.00’da Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde sergilenecek. 
Programın giriş bölümünde  Çodur’a ait fotoğraflar afişler ve sergiler yer alacak. Kendine ait haberler ve Dünya Tiyatrolar gününde yaptığı konuşma, slayt gösterisi eşliğinde misafirlere sunulacak. Son olarak ailesinden  arkadaşlarından ve yetiştirdiği oyunculardan konuşmacılar söz alacak. Düzce Belediyesi'nde nikah memurluğu görevinden emekli olan tiyatro sanatçısı Çodur , gazetecilikten oyunculuğa, yönetmenlikten öğretmenliğe bir çok dalda başarılı işlere imza attı. Çeşitli radyolarda program yapan ve en son Sokaktaki Adam adlı bir dergiyi yayın hayatına kazandıran Çodur, Düzce, Bolu, Zonguldak bölge tiyatrolarında da genel sanat yönetmenliği görevini üstlenmişti.

Etiketler :

ÇODUR İÇİN ANMA GECESİ DÜZENLENDİ Haberler

Sıradaki
DÜZCE’DE HAMSİLİ FESTİVAL GÜNLERİ
22 görüntülenme   1 Gün Önce
HAMSİ YEMENİN TAM ZAMANI
12 görüntülenme   1 Gün Önce
“BU OLAYI BÜYÜTMEYE GEREK YOK”
12 görüntülenme   1 Gün Önce
GÜÇLÜ DEVLET GELİŞMİŞ ÜLKELER
5 görüntülenme   1 Gün Önce
“EN ÖNEMLİ SORUNUMUZ HAVA KİRLİLİĞİ”
3 görüntülenme   1 Gün Önce