MHP İŞ VE GÜÇ BİRLİĞİ MESAJLARI VERDİ

Kategori: Haberler

26.09.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

MHP Akçakoca ilçe teşkilatlarının istişare toplantısı geniş katılımlı olarak  yapıldı. Toplantıda teşkilat içi sorunların yanı sıra belediye çalışmaları değerlendirildi.
Belediye nikah salonunda yapılan, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu'nun  başkanlık ettiği toplantıya Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, MHP Akçakoca ilçe  Başkanı Mustafa Özensel, Kadın Kolları Başkanı Nursen Yanmaz, İl ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, İGM ve Belediye Meclis üyeleri katıldılar.
Teşkilat içi istişare amaçlı yapılan toplantıda konuşan İlçe Başkanı Mustafa Özensel, partilerinin giderek güçlendiğini bunun da üyelerinin özverili çalışmaları ile yaptıklarını belirtti. İl Başkanı İlhami Caboğlu da toplantıda yaptığı konuşmada şu görüşlere yer verdi " Bu toplantıları düzenli olarak gerçekleştireceğiz. İl genelinde partinin güçlenmesi ve belediyelerin verimli hizmet programı için görüşleri değerlendireceğiz' dedi. Caboğlu il genelindeki istişare toplantılarının her ay bir ilçede gerçekleştirileceğini sözlerine ekledi.
Başkan Okan Yanmaz da toplantıda Akçakoca'da ilk 5 ay içinde gerçekleştirdikleri hizmetlere ilişkin katılımcılara bilgi verdi.  Toplantı daha sonra teşkilat içi sorunların, görüş ve önerilerin değerlendirmesi ile devam etti.

Etiketler :

MHP İŞ VE GÜÇ BİRLİĞİ MESAJLARI VERDİ Haberler

Sıradaki
KEŞİR’DEN DOKTOR MÜJDESİ
2 görüntülenme   Bugün
ŞÜPHELER GERCEĞİ ORTAYA ÇIKARDI
4 görüntülenme   Bugün
GÜNÜN ÖZETİ
23 görüntülenme   2 Gün Önce
MUSTAFA KESKİN MUHTARLAR GÜNÜNÜ KUTLADI
21 görüntülenme   2 Gün Önce
İBB BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU BOLU' DA
30 görüntülenme   2 Gün Önce