3.5 MİLYONA KARŞIN 500 BİN LİRA

Kategori: Haberler

26.09.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Cumayeri'nde 17-18 Temmuz tarihlerinde meydana gelen sel felaketi sonrasında  hasar tespit raporunda 3.5 milyon liralık tutanak yapılmasına karşın 500 bin liralık ödenek çıkarıldı. Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, esnaf mağduriyetlerinin giderilmesi için kalan ödeneğin hızlandırılması gerektiğini açıkladı.
Sel felaketi sonrasında yaraların sarılması için gerekli girişimlerin yapıldığını belirten Koloğlu ' Çevre belediyelerin desteklerinin yanı sıra Ankara'da MHP merkezi ile temasa geçtik. Düzce Milletvekillerinin de katkısı ile yardımlar aldık. Bölgede 3.5 milyon liralık hasar tespit edildi. Ne var ki 500 bin liralık ödenek çıkarıldı. Yaraların sarılması, mağduriyetlerin giderilmesi için kalan ödeneklerin de çıkarılması gerekiyor' dedi.
Koloğlu, fındık sezonunun bölgenin ekonomisi için önemli fırsat oluşturduğunu  ifade etti ve bu konuda da şu görüşlere yer verdi " Fındık fiyatının hasat öncesi açıklanması iyi oldu. Fiyat fiyatı geçmiş yıllara göre iyi oldu. Rekoltenin de yüksek olması üreticinin yüzünü güldürdü"

Etiketler :

3.5 MİLYONA KARŞIN 500 BİN LİRA Haberler

Sıradaki
BAŞKANLARDAN DOSTLUK MESAJI
41 görüntülenme   2 Gün Önce
ULAŞIM SORUNLARI MASAYA YATIRILDI
8 görüntülenme   2 Gün Önce
MUHTAR-MÜDÜR TOPLANTILARI  BAŞLADI
12 görüntülenme   2 Gün Önce
BAŞKAN KAPOĞLU’NDAN TARAFTARA ÇAĞRI
19 görüntülenme   2 Gün Önce
FINDIKTA MALİYET AZALACAK, VERİM ARTACAK
9 görüntülenme   2 Gün Önce
MESAJLARI DOĞRU VERELİM
19 görüntülenme   2 Gün Önce