YILMAZ’DAN MİLLETVEKİLLERİNE ANJİYO AÇIKLAMASI

Kategori: Haberler

24.09.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Son zamanlarda sağlık skandalı olarak ulusal basına bile çıkan Düzce’deki kalp hastalarının anjiyo cihazı olmaması nedeniyle başka illere gönderilmesi konusu yankı bulmaya devam ediyor. Ziyaretlerde bulunmak amacıyla Düzce’ye gelen Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekilleri Enis Berberoğlu, Sibel Özdemir, İzmir Milletvekilleri Murat Bakan ve Özcan Purcu, parti il binasında yaptıkları basın açıklamasının ardından Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’ı ziyaret etti. 
Burada Düzce’de yaşanan anjiyo sıkıntısını ele alan milletvekilleri, “Son zamanlarda böyle bir sıkıntı olduğunu biz de medyadan öğrendik. Bu aşamada son durum hakkında sizden bilgi almak için ziyarette bulunduk. Bu konuda son aşama nedir? Her hangi bir gelişme var mı?” şeklinde sorunlarını Yılmaz’a ilettiler. 
İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz da ziyarete gelen milletvekillerine memnuniyetini dile getirerek, “Bu konuda gerekli açıklamayı basın açıklaması yaparak dile getirdik. Yaşanan sorun nedeniyle yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak için açıklama yapmıştık. Size de bu konuyu ele aldığınız ve ziyarette bulunduğunuz için teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Etiketler :

YILMAZ’DAN MİLLETVEKİLLERİNE ANJİYO AÇIKLAMASI Haberler

Sıradaki
4. BİSİKLET BAHARI YAPILDI
5432 görüntülenme   1 Gün Önce
KÖPEKLERDEN KAÇAN GENCE ARABA ÇARPTI
5553 görüntülenme   1 Gün Önce
KAMPÜSE HOŞ GELDİN ETKİNLİKLERİ ERTELENDİ
5216 görüntülenme   2 Gün Önce
DUYURULU RADARLI DENETİM YAPILACAK
5615 görüntülenme   2 Gün Önce
DÜZCE DOSTLAR GECESİ ERTELENDİ
14 görüntülenme   2 Gün Önce