YILMAZ’DAN MİLLETVEKİLLERİNE ANJİYO AÇIKLAMASI

Kategori: Haberler

24.09.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Son zamanlarda sağlık skandalı olarak ulusal basına bile çıkan Düzce’deki kalp hastalarının anjiyo cihazı olmaması nedeniyle başka illere gönderilmesi konusu yankı bulmaya devam ediyor. Ziyaretlerde bulunmak amacıyla Düzce’ye gelen Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekilleri Enis Berberoğlu, Sibel Özdemir, İzmir Milletvekilleri Murat Bakan ve Özcan Purcu, parti il binasında yaptıkları basın açıklamasının ardından Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’ı ziyaret etti. 
Burada Düzce’de yaşanan anjiyo sıkıntısını ele alan milletvekilleri, “Son zamanlarda böyle bir sıkıntı olduğunu biz de medyadan öğrendik. Bu aşamada son durum hakkında sizden bilgi almak için ziyarette bulunduk. Bu konuda son aşama nedir? Her hangi bir gelişme var mı?” şeklinde sorunlarını Yılmaz’a ilettiler. 
İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz da ziyarete gelen milletvekillerine memnuniyetini dile getirerek, “Bu konuda gerekli açıklamayı basın açıklaması yaparak dile getirdik. Yaşanan sorun nedeniyle yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak için açıklama yapmıştık. Size de bu konuyu ele aldığınız ve ziyarette bulunduğunuz için teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Etiketler :

YILMAZ’DAN MİLLETVEKİLLERİNE ANJİYO AÇIKLAMASI Haberler

Sıradaki
KANTİNLER DENETİM ALTINA ALINDI
13 görüntülenme   2 Gün Önce
81 İLDE EŞ ZAMANLI YAPILDI
14 görüntülenme   2 Gün Önce
EMEKLİ MAAŞLARINA SİTEM ETTİLER
9 görüntülenme   2 Gün Önce
OSB’DE İTFAİYE BİRİMİ KURULUYOR
9 görüntülenme   2 Gün Önce
GÜNÜN ÖZETİ
9 görüntülenme   3 Gün Önce
CUMAYERİ BAĞLANTI YOLUNDA KORKUTAN KAZA
22 görüntülenme   3 Gün Önce