'YETKİLİLERİ GÖREVE ÇAĞIRIYORUZ'

Kategori: Haberler

20.09.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Yeniden Refah Partisi Düzce İl Başkanlığı, Cuma namazı sonrasında Cedidiye Camii önünde vatandaşlara aşure dağıttı. Aşure dağıtımının ardından açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Düzce İl Başkanı Nezir Merttürk, son zamanlarda Düzce’nin gündemine oturan anjiyo ve doktor eksikliğine değindi.

 

Aşure ayı nedeniyle aşure dağıtımları devam ediyor. Son olarak Yeniden Refah Partisi Düzce İl Başkanlığı tarafından Cedidiye Camii önünde Cuma namazından çıkanlara aşure dağıtımı yapıldı.

Dağıtım sırasında açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Düzce İl Başkanı Nezir Merttürk, ilk olarak Düzce halkının muharrem ayını kutladı. Daha sonra dünya gündemiyle ilgili açıklamalarda bulunan Merttürk, şu ifadelere yer verdi:

“Eve gittiğimizde televizyonu açmak istemiyoruz. Sadece Türkiye değil dünya gündeminde de olumsuz haberler dolaşıyor. Savaş, katliam gibi haberler nedeniyle televizyon izlemekten iyice soğuduk. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Ekonomik sıkıntılar başta olmak üzere günümüzde bir çok olumsuz olayla uğraşmak zorunda kalıyoruz.”

Düzce’de son zamanlarda gündeme oturan sağlık sorununa da değinen Merttürk, açıklamalarına şu cümlelerle devam etti.

“Son zamanlarda Düzce’de anjiyo ve doktor sıkıntısı yaşanıyor. İnsanlar bu konuda çok şikayetçi. Kalp hastalığı büyük önem taşımaktadır. Bu konuda yetkilileri göreve davet ediyoruz. Düzce gibi bir yerde bu sorunların yaşanmaması gerekiyor. Diğer önemsiz birimlerde fazla doktorlar varken en önemli birimde doktor olmaması bizi üzüyor. Gereken neyse yapılmalıdır. Anjiyo olmak isteyen insanlar başka illere gitmek zorunda kalıyor. Bu gerçekten çok önemli bir konudur.”

Etiketler :

'YETKİLİLERİ GÖREVE ÇAĞIRIYORUZ' Haberler

Sıradaki
ZOR BİR SÜREÇ AMA BAŞARACAĞIZ
107 görüntülenme   2 Gün Önce
SEN YOKSAN BİZ BİR EKSİĞİZ
58 görüntülenme   2 Gün Önce
SANAYİ ODASINDAN MİLLİ TEKNOLOJİYE DESTEK
20 görüntülenme   2 Gün Önce
BELEDİYEDEN ÇALIŞTIRMA RUHSATI UYARISI
27 görüntülenme   2 Gün Önce
OCAK AYI RAKAMLARI AÇIKLANDI
16 görüntülenme   2 Gün Önce