KEŞİR, YİNE DÜZCE İÇİN DEVREDE

Kategori: Haberler

20.09.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

2. Uluslararası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi'ne katılan AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, yine Düzce’nin tanıtımı için devredeydi. Keşir.  kültürel çeşitliliği ile Düzce Lezzetleri yemek kitabını zirveye katılan Emine Erdoğan’a hediye etti.

Bu zamana kadar hem Ankara’da hem de Düzce’de Düzce için çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, katıldığı toplantılarda da Düzce’yi es geçmiyor. Katıldığı toplantılarda sürekli Düzce’nin sorunlarını anlatan Keşir, Düzce’nin tanıtımını da yapmayı unutmuyor.

Son olarak katıldığı 2. Uluslararası Çoğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi’ne katılan Keşir, zirveye katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’a Düzce’nin lezzetlerini tanıtan Düzce Lezzetleri kitabını hediye etti.

Sosyal medya hesabından yapılan görüşmeyi paylaşan Keşir, “2. Uluslararası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi'nde, Sayın Emine Erdoğan'a, kültürel çeşitliliği ile DüzceLezzetleri” yemek kitabını hediye ettik, yöremizin ürünleri hakkında bilgi verdik. ifadelerini kullandı.

Etiketler :

KEŞİR, YİNE DÜZCE İÇİN DEVREDE Haberler

Sıradaki
OXİJEN TV ANA HABER 19 ŞUBAT
3 görüntülenme   1 Gün Önce
SULTANBEYLİ’DEN BERABERLİKLE DÖNDÜK
36 görüntülenme   1 Gün Önce
İLAÇTA ZAMLI SATIŞ BAŞLADI
12 görüntülenme   1 Gün Önce
İYİ PARTİ SİCİL AFFI İSTİYOR
6 görüntülenme   1 Gün Önce
DÜZCESPOR'LA İYİ BİR SİNERJİ YAKALANDI
18 görüntülenme   1 Gün Önce