KEŞİR, YİNE DÜZCE İÇİN DEVREDE

Kategori: Haberler

5609 görüntüleme

20.09.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

2. Uluslararası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi'ne katılan AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, yine Düzce’nin tanıtımı için devredeydi. Keşir.  kültürel çeşitliliği ile Düzce Lezzetleri yemek kitabını zirveye katılan Emine Erdoğan’a hediye etti.

Bu zamana kadar hem Ankara’da hem de Düzce’de Düzce için çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, katıldığı toplantılarda da Düzce’yi es geçmiyor. Katıldığı toplantılarda sürekli Düzce’nin sorunlarını anlatan Keşir, Düzce’nin tanıtımını da yapmayı unutmuyor.

Son olarak katıldığı 2. Uluslararası Çoğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi’ne katılan Keşir, zirveye katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’a Düzce’nin lezzetlerini tanıtan Düzce Lezzetleri kitabını hediye etti.

Sosyal medya hesabından yapılan görüşmeyi paylaşan Keşir, “2. Uluslararası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi'nde, Sayın Emine Erdoğan'a, kültürel çeşitliliği ile DüzceLezzetleri” yemek kitabını hediye ettik, yöremizin ürünleri hakkında bilgi verdik. ifadelerini kullandı.

Etiketler :

KEŞİR, YİNE DÜZCE İÇİN DEVREDE Haberler

Sıradaki
4. BİSİKLET BAHARI YAPILDI
23 görüntülenme   1 Gün Önce
KÖPEKLERDEN KAÇAN GENCE ARABA ÇARPTI
25 görüntülenme   1 Gün Önce
KAMPÜSE HOŞ GELDİN ETKİNLİKLERİ ERTELENDİ
14 görüntülenme   2 Gün Önce
DUYURULU RADARLI DENETİM YAPILACAK
11 görüntülenme   2 Gün Önce
DÜZCE DOSTLAR GECESİ ERTELENDİ
11 görüntülenme   2 Gün Önce
İKİNCİ TOPLANTI YAPILDI
12 görüntülenme   2 Gün Önce