MİLLET BAHÇESİNİN 1.ETABI BAŞLADI

Kategori: Haberler

19.09.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün önemli projeleri arasında yer alan Millet Bahçesi için çalışmalar başlatıldı. Buna göre Avni Akyol, İnönü Parkı ve Anıtpark alanları birleştirilerek Millet Bahçesine dönüştürülecek. Her üç park birleştiğinde de 27 bin metrekarelik yeni bir alan oluşturulacak. 
Konu hakkında açıklama yapan Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü üç parkın birleştirilerek Millet Bahçesi için  'Birinci Etap' sürecinin başlatıldığını belirtti. Özlü açıklamasında şu görüşlere yer verdi " Amacımız yıl bitmeden belirlediğimiz alanda çalışmayı başlatmak. Hukuki süreci takip ederek hareket edeceğiz. Çevre ve Şehricilik Bakanlığı ile görüştük, uzmanlar alanı inceledi. İsim konusunda anket yapma gibi bir planımız var. Pırıl pırıl bir park, şehrin en büyük parkını inşa edeceğiz" 
Özlü daha sonra şunları ifade etti: " Parkların dışında çok fazla kafeterya, restoran var. Belki BELTUR şirketimiz aracılığı ile ufak tefek hizmet sunulabilir ancak özel işletmeler bu parka kesinlikle girmeyecek. Zihinlerimizi değiştirmeliyiz, işletme amacıyla hiç kimseye verilmeyecek"

Etiketler :

MİLLET BAHÇESİNİN 1.ETABI BAŞLADI Haberler

Sıradaki
GÜNÜN ÖZETİ
2 görüntülenme   1 Gün Önce
GÜMÜŞ AİLESİNİ SEVİNDİREN YARDIM
2 görüntülenme   1 Gün Önce
ÖĞRENCİLERE TAVSİYELERDE BULUNDU
1 görüntülenme   1 Gün Önce