DÜZCE'DE DE 96 YILI KUTLADILAR

Kategori: Haberler

09.09.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Cumhuriyet Halk Partisi'nin kuruluşunun 96'ıncı yıldönümü Düzce'de de çeşitli etkinliklerle kutlandı. CHP Düzce İl Başkanı İlhan Duru, Anıtpark alanında düzenlenen törende yaptığı konuşmada partisinin temel ilkelerinden söz etti. 
CHP'nin il ve ilçe teşkilatlarının başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile belediye meclis üyeleri, kadın, gençlik kolları üyelerinin katıldığı törende konuşan Duru özetle şu görüşlere yer verdi " Cumhuriyet Halk Partisi Kurtuluş Savaşından sonra 9 Eylül 1923’te Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşları tarafından kurulan tarihsel olarak ilerici bir partidir. Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran Cumhuriyet Halk partisi, cumhuriyet değerlerini geliştirerek, korumaya ve Türkiye’nin aydınlık yüzünü büyütmeye devam edecektir. Mustafa Kemal Atatürk’ün “benim iki eserim var ; biri Türkiye Cumhuriyeti, diğeri Cumhuriyet Halk Partisi’dir” diyerek bizlere miras bıraktığı bu iki büyük esere sonuna kadar sahip çıkacağız."
CHP'yi aydınlık yarının teminatı olduğunu vurgulayan Duru daha sonra şu görüşlere yer verdi " Bu milleti hak ettiği yüksek mertebelere taşımaya ait kararlığımız sürecektir. Bu millet kendisi için her şeyi uğrunda harcayan ile 96 yılda elde ettiği her şeyi elinden alanı elbette sonunda ayıracaktır. Cumhuriyet Halk Partisi aydınlık yarınların teminatı olmaya elbet devam edecektir."

Etiketler :

DÜZCE'DE DE 96 YILI KUTLADILAR Haberler

Sıradaki
KEŞİR’DEN DOKTOR MÜJDESİ
2 görüntülenme   Bugün
ŞÜPHELER GERCEĞİ ORTAYA ÇIKARDI
4 görüntülenme   Bugün
GÜNÜN ÖZETİ
23 görüntülenme   2 Gün Önce
MUSTAFA KESKİN MUHTARLAR GÜNÜNÜ KUTLADI
21 görüntülenme   2 Gün Önce
İBB BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU BOLU' DA
30 görüntülenme   2 Gün Önce