ÖNCE SERİ BAŞLARI BELLİ OLDU

Kategori: Haberler

07.09.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Düzce süper amatörde gruplar ve statü belli oldu. Düzce ASKF bürosunda yapılan kura çekimine göre ligde mücadele edecek. 14 takım, 2 ayrı gruba ayrıldı. Kura Çekimine ASKF Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Türkiye Futbol Federasyonu Düzce İl Temsilcisi Yardımcısı Bora Bilal Baykurt, Futbol Federasyonu İl Temsilcisi Gökhan Karadağ ve takımların yöneticileri katıldıl.
Kura çekimi öncesinde açılış konuşmasını yapan Düzce ASKF Yönetim Kurulu  Başkanı Erdoğan Bıyık, “Düzce Süper Amatör Ligde 2019-2020 sezonunun  tüm takımlar için sakatlıklardan uzak ve diledikleri gibi başarılı olmasını diliyorum. Her sezon ayni yüzler  Düzce futboluna bir şeyler vermek için çırpınıyorlar. Bu günde burada yeni sezon statüsü ve kura çekimi için toplandık. Tüm takımlarımıza yeni sezon hayırlı olsun.” dedi.
Düzce Süper Amatörde 2019-2020 futbol sezonu yapılan kura sonucunda belirlendi. Birinci amatör lig başlayana kadar Süper Amatör ligde tüm karşılaşmalar pazar günü oynanacak. Mücadeleler 13 Ekim Pazar günü başlayacak ve Bölgesel ligin bitimi ile ayni tarihte sona erecek.

Etiketler :

ÖNCE SERİ BAŞLARI BELLİ OLDU Haberler

Sıradaki
OXİJEN TV ANA HABER 19 ŞUBAT
3 görüntülenme   1 Gün Önce
SULTANBEYLİ’DEN BERABERLİKLE DÖNDÜK
36 görüntülenme   1 Gün Önce
İLAÇTA ZAMLI SATIŞ BAŞLADI
12 görüntülenme   1 Gün Önce
İYİ PARTİ SİCİL AFFI İSTİYOR
6 görüntülenme   1 Gün Önce
DÜZCESPOR'LA İYİ BİR SİNERJİ YAKALANDI
18 görüntülenme   1 Gün Önce