ÖNCE SERİ BAŞLARI BELLİ OLDU

Kategori: Haberler

07.09.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Düzce süper amatörde gruplar ve statü belli oldu. Düzce ASKF bürosunda yapılan kura çekimine göre ligde mücadele edecek. 14 takım, 2 ayrı gruba ayrıldı. Kura Çekimine ASKF Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Türkiye Futbol Federasyonu Düzce İl Temsilcisi Yardımcısı Bora Bilal Baykurt, Futbol Federasyonu İl Temsilcisi Gökhan Karadağ ve takımların yöneticileri katıldıl.
Kura çekimi öncesinde açılış konuşmasını yapan Düzce ASKF Yönetim Kurulu  Başkanı Erdoğan Bıyık, “Düzce Süper Amatör Ligde 2019-2020 sezonunun  tüm takımlar için sakatlıklardan uzak ve diledikleri gibi başarılı olmasını diliyorum. Her sezon ayni yüzler  Düzce futboluna bir şeyler vermek için çırpınıyorlar. Bu günde burada yeni sezon statüsü ve kura çekimi için toplandık. Tüm takımlarımıza yeni sezon hayırlı olsun.” dedi.
Düzce Süper Amatörde 2019-2020 futbol sezonu yapılan kura sonucunda belirlendi. Birinci amatör lig başlayana kadar Süper Amatör ligde tüm karşılaşmalar pazar günü oynanacak. Mücadeleler 13 Ekim Pazar günü başlayacak ve Bölgesel ligin bitimi ile ayni tarihte sona erecek.

Etiketler :

ÖNCE SERİ BAŞLARI BELLİ OLDU Haberler

Sıradaki
4. BİSİKLET BAHARI YAPILDI
5432 görüntülenme   1 Gün Önce
KÖPEKLERDEN KAÇAN GENCE ARABA ÇARPTI
5553 görüntülenme   1 Gün Önce
KAMPÜSE HOŞ GELDİN ETKİNLİKLERİ ERTELENDİ
5216 görüntülenme   2 Gün Önce
DUYURULU RADARLI DENETİM YAPILACAK
5615 görüntülenme   2 Gün Önce
DÜZCE DOSTLAR GECESİ ERTELENDİ
14 görüntülenme   2 Gün Önce