ÇOCUK KULÜBÜNE KAYIT YAPTIRABİLİRSİNİZ

Kategori: Haberler

26.08.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü kayıtları bugünden itibaren başlıyor. 7-14 yaş grubu çocuklara hizmet veren Çocuk Kulübünde 17 farklı bölüm için kayıt yaptırılabilecek. 
Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü’nde bu yıl  4-6 yaş aralığındaki çocuklar için de Bale, Jimnastik ve Drama atölyeleri yer alıyor. 5-6 yaş aralığındaki çocuklar için ise tam gün ve yarım gün seçeneği ile Anasınıfı hizmeti de veriliyor. 
Çocuklar; Robotik Kodlama, Gitar; Bağlama, Piyano, Yan Flüt, Bateri, Görsel Sanatlar, Fen Bilimleri, İngilizce, Fransızca, Mutfak Sanatları, Fiziksel Gelişim, Halk Dansları, Zeka Oyunları, Değerler Eğitimi, Sahne Sanatları, Tasarım Atölyesi olmak üzere 17 farklı atölyeden tercih yapabilecekler. Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü’nde Güzel Sanatlar Lise ve Fakültelerine hazırlanan öğrenciler için ise Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları ile öğrencilerin çalışmalarına destek veriliyor. 
Veliler ise Drama, İngilizce, Fransızca ve Müzik Atölyelerinden faydalanabilecek.  Ayrıntılı bilgi için 523 02 44 numaralı telefondan Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü’ne ulaşılabilir.

Etiketler :

ÇOCUK KULÜBÜNE KAYIT YAPTIRABİLİRSİNİZ Haberler

Sıradaki
KEŞİR’DEN DOKTOR MÜJDESİ
2 görüntülenme   Bugün
ŞÜPHELER GERCEĞİ ORTAYA ÇIKARDI
4 görüntülenme   Bugün
GÜNÜN ÖZETİ
23 görüntülenme   2 Gün Önce
MUSTAFA KESKİN MUHTARLAR GÜNÜNÜ KUTLADI
21 görüntülenme   2 Gün Önce
İBB BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU BOLU' DA
30 görüntülenme   2 Gün Önce