YENİ KONSEPTİYLE DÜZCELİLERİN HİZMETİNDE

Kategori: Haberler

24.08.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Artık bir dünya markası olan MADO, dondurmaları, tuzlu, tatlı kurabiyeleri, şerbetli ve sütlü tatlıları, yaş ve kuru pastalarının yanında çok zengin içerikli kahvaltı çeşitleri ve yine çok zengin yemek çeşitleriyle birlikte yurtiçinde 320, yurt dışında ise 76 şubesiyle tüm dünyada insanlara hizmet veriyor. MADO’da şeker hastalarına, diyet yapanlara, vejeteryanlara kısaca her türlü damak tadına uygun şekersiz dondurma, şekersiz baklava çeşitleri, et, pizza salata ve kahvaltının her türlüsünü bulacaksınız.

 

Düzce’de hizmet veren MADO Anıt Park arkasında açtığı yeni şubesiyle vatandaşlara hizmet vermeye başladı. Açılan şubede şeker hastaları, diyet yapanlar ve hatta vejeteryanlara yönelik menüler yer alıyor. Tamamen şekersiz üretilen, şeker hastaları ve diyabetlilerin de rahatlıkla yiyebilecekleri dondurmalar var. MADO’da dondurma dışında, şekerli ve şekersiz tatlılar, börekler, kahvaltı çeşitleri, kırmızı ve beyaz etin tadını asla unutamayacağınız şekliyle sunumu ve sütlü tatlılarda var. Yöresel lezzetleri kullanarak yapılan tatlılar ve börekler bütün herkesin tada bilmesi için tasarlanmış. Hastalığı olanlar ve diyet yapanlar rahatlıkla bu tatlı ve böreklerden tüketebilirler. Ayrıca sabah kahvaltıları için hazırlanan zengin kahvaltı menüleri de vatandaşların hizmetinde.

Yapacakları hizmet hakkında açıklamalarda bulunan MADO Genel Koordinatörü Mehmet Yılmazoğlu, “Düzce’de halka daha iyi hizmet verebilmek için yeni şubemizi açtık. Burada MADO  menülerinin tamamı verilmektedir.Bugün yurtiçinde 320, yurt dışındaki 22 ülkede 76 tane şubemiz var. Dondurmayı ve MADO tatlarını dünya markası haline getirmiş yerel bir markayız. Türkiye topraklarından çıkmış her şeyiyle bir Türk  markasıyız.  Dondurmamız diğer markalara göre daha farklı ve daha özel tekniklerle üretiliyor. En son bu sene çıkardığımız yeni dondurmalarımız içerisinde sadece meyvenin kendi şekeri olan dondurmalarımız var. Şeker hastaları ve diabetler rahatlıkla bu dondurmaları tüketebilirler. Yine yerel ve keçi sütüyle ürettiğimiz dondurmalarımız zaten işimizin aslıdır. Şu anda 64 çeşit dondurma ürünümüz var. Bunun dışında tamamen yerel tatlılarımız yerinde pişirilerek hazırlanıyor,sabah saatlerinde unlu mamuller,poğaça, simid, açma ve, çok zengin bir kahvaltı menüsüyle hizmet sağlıyoruz. Sütlü tatlı çeşitlerimiz,pizza,pide,gözleme ve etin hertürlü sunumuyla buradayız,Düzce’ye hayırlı olmasını diliyoruz. İnşallah güzel günleri hep beraber yaşarız.” ifadelerini kullandı.

Etiketler :

YENİ KONSEPTİYLE DÜZCELİLERİN HİZMETİNDE Haberler

Sıradaki
ZOR BİR SÜREÇ AMA BAŞARACAĞIZ
107 görüntülenme   2 Gün Önce
SEN YOKSAN BİZ BİR EKSİĞİZ
58 görüntülenme   2 Gün Önce
SANAYİ ODASINDAN MİLLİ TEKNOLOJİYE DESTEK
21 görüntülenme   2 Gün Önce
BELEDİYEDEN ÇALIŞTIRMA RUHSATI UYARISI
27 görüntülenme   2 Gün Önce
OCAK AYI RAKAMLARI AÇIKLANDI
16 görüntülenme   2 Gün Önce