KALİTESİYLE ÖN PLANDA YER ALIYOR

Kategori: Haberler

24.08.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Ülke çapında açtığı döner lokantalarıyla adından söz ettiren Ekrem Coşkun Döner Salonu, Spor Sokak’ta da Düzcelilerin hizmetine açıldı. Yüzde yüz dana etinden yapılan et dönerleriyle Ekrem Coşkun Döner Salonu, her kesime ve her vatandaşa hitap ediyor. Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu’nun da katılımıyla yapılan açılış programı dualarla başladı. Ardından açılışı yapılan Ekrem Coşkun Döner Salonu’na ilgi büyüktü.

Yaşadığı memnuniyeti dile getiren firma sahibi Ekrem Coşkun, “Ülke çapında açtığımız salonlarla vatandaşlara hizmet ediyoruz. Kendine has karakteri ve yüzde yüz dana eti olması, ilgiyle karşılanıyor. Çeşitlerimizle vatandaşlarımıza hizmet vermeye çalışıyoruz. Umarız dönerimizi tadan herkes, buradan memnun ayrılır. Düzce’ye de böyle bir hizmeti vermiş olmaktan büyük mutluluk yaşıyoruz.” dedi.

Böyle bir yerin açılmasında katkısı olan herkese teşekkür eden Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu da yaptığı açıklamada, “Gerçekten böyle bir yerin açılışına davet edildiğimiz için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Spor Sokak’ta böyle bir salonun açılması çok güzel oldu. İnşallah Düzce’ye hayırlı olur.” ifadelerini kullandı.

Etiketler :

KALİTESİYLE ÖN PLANDA YER ALIYOR Haberler

Sıradaki
KEŞİR’DEN DOKTOR MÜJDESİ
6 görüntülenme   Bugün
ŞÜPHELER GERCEĞİ ORTAYA ÇIKARDI
10 görüntülenme   Bugün
GÜNÜN ÖZETİ
24 görüntülenme   2 Gün Önce
MUSTAFA KESKİN MUHTARLAR GÜNÜNÜ KUTLADI
21 görüntülenme   2 Gün Önce
İBB BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU BOLU' DA
30 görüntülenme   2 Gün Önce