YENİ BİR ANLAYIŞLA YÖNETİM OLUŞTU

Kategori: Haberler

23.08.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

1881 Düzce Belediye Spor Kulübü basketbol şubelerinde iç ve dış transferlerin imza töreni gerçekleşti. Eski SSK'nın bulunduğu Aziziye Mahallesi’nde bulunan Düzce Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen imza töreninde Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, basın mensuplarının ve kameraların karşısına çıktı. Yeni Sezon öncesinde açıklamalarda bulunan Kasapoğlu, “Yeni bir yapılanma ile lige giriyoruz önceliğimiz isim değişikliği, logo değişim süreci ve takımın Yeşil Beyaz olan forma renginin Kırmızı laciverte dönüşmesi oldu.Düzce tarihinde ilk kez Düzce Belediyesi’nin dışından olan ve idealist gençlerden oluşan çok genç bir kadro ile yola çıkıyoruz. Maddi açıdan tüm Türkiye'deki takımların çok büyük sıkıntılar yaşadığını biliyoruz.Bizimde maddi sıkıntılarımız var fakat biz doğru seçimler ile yola çıkarak.Kendi yağımızla kavrulmak istiyoruz.1881 Düzce Belediyespor yöneticileri ve sporcuları attıkları imzaları kağıda değil kalplere atıyorlar başarının buradan geldiğine inanıyoruz.” dedi.

Düzce’de Kadın Basketbol takımının kurulmasında en büyük payın sahibi olan ve bir ortaokul takımı olarak aldığı sahneyi büyüterek Birinci Kadınlar Basketbol ligine kadar taşıyan1881 Düzce Belediye Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı Antrenörü Hakan Ateş ise şu ifadelere yer verdi:

 “Ateş'i yakmaktan ziyade o ateşi daha da büyütmek önemli bir özellik. Yeni sezonda oynayacağımız oyunlar ile Düzce’yi yangın yerine çevireceğimizi düşünüyorum. Başkanımızın sözleriyle onur ve gurur duyduk. Bir alt ligde elde ettiğimiz başarıyı bu sene de devam ettireceğimize inanıyorum. Bunları yaparken silahlarımızı, oyuncularımızı değiştirmeyeceğiz. Bütçemiz doğrultusunda bir iki tecrübeli isim ekleyerek bu örnek yapıyı tüm Türkiye’ye yayma derdindeyiz. Hedefimize ulaşacağımızı düşünüyorum. Yabancı oyuncu düşünüyoruz. Ekibimize bütçemize en uygun oyuncuları alacağız.”

Düzce olarak Basketbol Erekekler, Basketbol Kadınlarda ve Erkekler Voleybol liginde üç takımın Birinci ligde oynamasının Düzce için gurur kaynağı olduğunu belirten 1881 Düzce Belediye Spor Kulübü Basketbol Şube Sorumlusu Musa Keskin de şöyle konuştu:

“Şimdi bu başarıları devam ettirmek için çalışacağız.Tabii zorlu bir süreçten geçiyoruz. Başarılı olmak için, başarıları tekrarlamak için elimizden geleni yapacağız. Başaracağımızı umuyorum. Bu yıl farklı; hem kızlarımız, hem erkek basketbol takımımız ve voleybol takımımız 1.Lig’de. Bugün yakın çevremizdeki illerde erkek basketbol takımları kapanıyor. Biz şu an iyi durumdayız Fakat daha iyi yerlere gelebilme çabası içindeyiz. Altyapılar bizim geleceğimiz üst yapılarda oynayan sporcularımız alt yapılardan geldiler Türkiye Alt yapı liglerinde ve Türkiye Şampiyonlarında adeta destan yazdılar bu destanlar devam edecek bu inanç ile yola çıkıyoruz. Basketbolda geçtiğimiz sezon çok küçük bütçeler ile büyük başarı elde eden takımızdan bu sezon çok daha büyük başarı bekliyoruz.Bunun içinde takımımızı U-18 milli takım basketbol antrenörü Gökhan Güney ile anlaştık.Bu bizim için avantaj olacaktır.” Bu takımımız İspanya ile final oynadı ve finalde tüm dünyanın gözü önünde hakkımız yendi. Buna rağmen alınan başarı gerçekten çok önemli Antrenörümüz Gökhan Güney takımı olumlu yönde motive edecektir.”

Etiketler :

YENİ BİR ANLAYIŞLA YÖNETİM OLUŞTU Haberler

Sıradaki
DÜZCESPOR VE KADIN TARAFTARLAR
15 görüntülenme   1 Gün Önce
GÜNÜN ÖZETİ
4 görüntülenme   1 Gün Önce
BÜTÇE İÇİN ÖZEL GÜNDEMLE TOPLANDILAR
8 görüntülenme   1 Gün Önce
TIPDA KARİYER GÜNLERİ SONA ERDİ
6 görüntülenme   1 Gün Önce
OTİZM VE DUYARLILIK
10 görüntülenme   1 Gün Önce
UYUŞTURUCU SATICILARINA AMAN VERİLMİYOR
6 görüntülenme   1 Gün Önce