2'DE 2 YAPARAK YOLA DEVAM DEDİLER

Kategori: Haberler

21.08.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Kick Boks Türkiye-Dünya Karması Şampiyonlar Ligi müsabakası Hendek Spor Salonu’nda yapıldı.  Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği organizasyon, 128 ülkeden canlı yayınlandı. Düzce’den ise Goldfit81 Duzce Spor Kulübü adına 71 kiloda Enes Yayla, 81 kiloda da Ahmet Kılıç sahneye çıkarak 2’de 2 yapıp Düzceli vatandaşları gururlandırdılar. Mustafa Özbey tarafından okunan mesajın ardından maçlar başlarken 20 sporcu kıyasıya yarıştı  Geceye Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, HİMPAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hızır Çağrı Güngör, belediye meclis üyeleri, BBP Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Gürbüz ve kadın kolları üyeleri, bürokratlar, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, spor severler ve vatandaşlar katıldı. Mücadeleye katılan sporcuların Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin sponsorluğunu üstlendi. Kaynaşlı Belediye Başkanı Şahin, müsabakaların bitiminde yaptığı açıklamada gençlere spor’un önemini anlattı. başkan Şahin mesajında şunlara yer verdi

“Sağlıklı vücuda giden yol spor yapmaktan geçiyor sağlıklı vücut için spor yapmak için hiç vakit kaybetmeden spora başlamalarını tavsiye ediyorum. Bu gençler bizlerin yarınları, yarınlarımız olan gençlere sahip çıkmalıyız. Yalnız olmadıklarını hissettirmeliyiz ki kötü alışkanlıklar olan içki, alkol ve uyuşturucu bağımlısı ve satıcısı olan art niyetli kişilerin tuzaklarına düşmesinler. Onun için gençlerimizi ve sporcularımızı destekleyelim ki bu art niyetli kişilerin tuzaklarına düşmesinler. Başta Düzce Valisi Dr Zülküf Dağlı’ya ve ilçelerimizin Kaymakam beylerine, Belediye başkanlarına ve diğer kurum ve kuruluşların yetkililerine sesleniyorum. Bu geçeceğimiz olan gençlerimizi destekleyelim. İlimizi Türkiye genelindeki müsabakalarda hatta Dünya genelinde Bayrağımızı göndere çıkartacak İstiklal Marşımızı okutacak sporcular yetiştirmek için Milli Takım Atrönörümüz Muhammet Bişgin hocamız gibi antrenörlerimiz de gençlerimize spor eğitimi versinler. Zaten şuan ellerinden gelenin en iyisini yapıyor, kendisine bu vesile ile teşekkür ediyorum.”

Milli takım Antrenörü Muhammet Bişgin ise, “ Başta bize desteklerini esirgemeyen başkanım Birol Şahin, ve bu geceki müsabakanın organizatörleri ile  bu geceki müsabakanın ana sponsoru Hendek Belediyesi’ne, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na, belediye çalışanlarına, Zabıta görevlilerine, Hendek Jandarma Komutanlığı’na bağlı askerlerimize ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Güzel bir geceydi.” dedi .

Etiketler :

2'DE 2 YAPARAK YOLA DEVAM DEDİLER Haberler

Sıradaki
KEŞİR’DEN DOKTOR MÜJDESİ
2 görüntülenme   Bugün
ŞÜPHELER GERCEĞİ ORTAYA ÇIKARDI
4 görüntülenme   Bugün
GÜNÜN ÖZETİ
24 görüntülenme   2 Gün Önce
MUSTAFA KESKİN MUHTARLAR GÜNÜNÜ KUTLADI
21 görüntülenme   2 Gün Önce
İBB BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU BOLU' DA
30 görüntülenme   2 Gün Önce