9 GÜNLÜK KİTAP FUARI

Kategori: Haberler

22.11.2019 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Düzce Safir Koleji tarafından yeni bir kitap fuarı açılıyor. Yarın açılışı yapılacak olan kitap fuarı 9 gün boyunca ziyaret edilebilecek. Düzce Safir Koleji Kurucu Genel Müdürü Cemil Keskin, söz konusu kitap fuarı ile Dünyanın vizyonunun Düzce'ye geleceğini açıkladı.
Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan kitap fuarına ilişkin basın açıklaması yapan Cemil Keskin, ilk fuarda 40 yayınevinin stant açtığını bu yıl ise tüm stantların dolduğunu söyledi. Fuar için bin 500 metrekare kapalı alan hazırlandığını belirten Keskin ' Türkiye'nin genelinde çok yoğun talep aldık' dedi. 
 ( Birinci bölüm açıklama)
Fuarda okul kitaplarından kültür kitaplarına kadar  birçok eserin yer alacağını vurgulayan Safir Okulları Genel Müdürü Cemil Keskin bu konuda şu görüşlere yer verdi " İlk kitap fuarını 15 bin kişi gezdi ve 45 bin kitap satıldı. Bizim için çok heyecan verici oldu. Fuar aynı zamanda okullarımıza açık olacak. 9 gün boyunca ziyaret yapılabilecek. Biz dünyanın vizyonunu Düzce'ye taşıdık' Fuar 23 Kasım tarihinde açılacak ve her gün saat 10,00-18,00 arası gezilebilecek.

Etiketler :

9 GÜNLÜK KİTAP FUARI Haberler

Sıradaki
GÜNÜN ÖZETİ
0 görüntülenme   Bugün
SUYA YİNE ZAM MI GELİYOR?
3 görüntülenme   Bugün
DENETİMLER DEVAM EDİYOR
9 görüntülenme   Bugün