VAKA SAYISI TÜRKİYE ORTALAMASININ ÜSTÜNDE

Kategori: Haberler

16.11.2020 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Saadet Partisi İl Başkanı Birkan Mertol haftalık basın açıklamasını bugün İstanbul Caddesi üzerinde yaptı. Mertol salgın sürecinde vatandaşların kurallara uyması gerektiğini söyledi. 


Saadet partisi İl Başkanı Birkan Mertol, Düzce Belediyesinin İstanbul caddesi üzerinde yapmış olduğu su hattı yenilemesi, Düzce’deki vaka artışı ve önlemler hakkında açıklamalarda bulundu. Mertol öncelikle Düzce Belediyesine teşekkür etti ve vatandaşların kurallara uyması gerektiğini söyleyerek sözlerini sürdürdü.
“Salgının hat safhaya geldiği noktada vatandaşlarımızı sosyal mesafe kuralına ve maske takmaları anlamında uyarılarda bulunuyorum.  İstanbul Caddesi üzerinde Düzce Belediyesi su ve kanalizasyon işleri müdürlüğü cadde üzerinde komple yapacağız çalışmanın ilki olan su hattının yenilenmesi çalışmasını gerçekleştiriyor. Bu pandemi sürecinde vatandaşların mağdur olmaması için çalışma yapıyor. Buradan Düzce Belediyesine teşekkür ediyoruz.  Düzce’nin koronavirüs tedbirlerini tamamen aldığını ve uyulduğunu görmüyoruz. İlimizdeki vaka artışı Türkiye ortalamasının üzerinde seğir ediyor”  dedi.

Etiketler :

VAKA SAYISI TÜRKİYE ORTALAMASININ ÜSTÜNDE Haberler

Sıradaki
SAATLER KISITLAMAYA GÖRE DÜZENLENDİ
0 görüntülenme   Bugün
SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
4 görüntülenme   Bugün
KESKİN KULİS’İN KONUĞU OLACAK
2 görüntülenme   Bugün
REZERVASYONLAR İPTAL EDİLDİ
3 görüntülenme   Bugün