GENÇLER PEDALLARI CUMHURİYET İÇİN ÇEVİRDİ

Kategori: Haberler

29.10.2020 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

29 Ekim 1923 Cumhuriyet Bayramı yıldönümü çeşitli etkinliklere sahne oldu. Düzce'de 200 bisikletçi Cumhuriyetin 97. Yılı dolayısıyla 97 kilometre pedal çevirdi.

Türkiye Bisiklet Federasyonu Düzce İl Temsilciliği tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenlenen etkinlik kapsamında Anıtpark Meydan'ında toplanan 200 bisikletçi, bisikletlerine Türk Bayrağı taktı, Türk Bayraklı tişörtler giydiler.

Cumhuriyet bisikletçileri, Türkiye Bisiklet Kulübü Federasyon Düzce İl Temsilcisi Selim Cicu ve Bisiklet Kulübü Başkanı Birol Aksu’nun verdiği startla 97 kilometrelik parkura başladılar. Bisikletçiler, Anıtpark çıkışıyla birlikte sırasıyla, Üç köprü kavşağı, Kuzey Bağlantı Yolu, Konuralp, Yeni Vakıf, Çilimli, Cumayeri, Gümüşova, Gölyaka ve Beyköy güzergahında pedal çevirdiler.

Cumhuriyetin her yılına bir kilometre olarak belirlenen tura katılımın oldukça yüksek olduğunu vurguyan Cicu, "Yani her bir kilometreye bir yıl dedik. Genç arkadaşlarımızla bunu her yıl gerçekleştiriyoruz. Bu yıl biraz daha farklı yapalım istedik. O yüzden halkımızı da davet ettik. Hep beraber ilçelerimizi gezerek turu tamamlamayı planlıyoruz."

Etiketler :

GENÇLER PEDALLARI CUMHURİYET İÇİN ÇEVİRDİ Haberler

Sıradaki
DÜZCE’DE UYUŞTURUCU OPERASYONU
9 görüntülenme   1 Gün Önce
DÜZCE TAKIMINA SAHİP ÇIKIYOR
29 görüntülenme   1 Gün Önce
2. DEVRENİN İLK MAÇI YARIN MUĞLA’DA
6 görüntülenme   1 Gün Önce
“HER ZAMAN DÜZCESPOR’UN YANINDAYIZ”
5 görüntülenme   1 Gün Önce
KAYNAŞLI’DAN ALEVLER YÜKSELDİ
5 görüntülenme   1 Gün Önce