DÜZCE’NİN SEVİLEN MARKASI BARET COFFEE AÇILDI

Kategori: Haberler

20.10.2020 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Düzce’nin sevilen markalarından biri olan Baret coffee 2’inci şubesini şehir merkezinde hizmete açtı.

Düzce’nin sevilen markası Baret Coffee üniversite bölgesinin ardından Şehir Merkezine açtığı 2’inci şubesiyle Düzcelilere hizmet vermeye başladı. Şehir Merkezinde Mehmet Akif Caddesinde bulunan Baret Coffee açılışına çok sayıda davetli katıldı.
 Açılışa katılan Milliyetçi hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu yapılan açılıştan duyduğu memnuniyeti dile getirerek şu ifadelere yer verdi. 
röp
Emre kardeşimizin kaliteli bir mekan açılışında buradayız. Böyle zor bir dönmede böyle güzel bir mekanı ilimize kazandırdığı için kendisine çok teşekkür ederim. İnanın esnafın çok sıkıntılı olduğu bu pandemi döneminde böyle güzel bir mekanı açmak zor. Bizi buraya davet ettiği için teşekküre deriz. İyi günlerde, güzel günlerde gelip sohbet edeceğiz, Düzce meselelerini konuşacağız inşallah.
 Baret Coffee sahibi Emre Albayrak da, açılışa katılımın yoğun olduğunu dile getirerek şunları söyledi 
Düzce’de 2’inci şubemizi açtık. Açılışımızda bizi yalnız bırakmadıkları için İlhami başkanıma ve dostlarımıza teşekkür ederim. Düzce’de sevilen bir markayız üniversite bölgesinde birinci şubemizden dolayı seviliyoruz.  Gençlere yönelik biraz daha hem ürün anlamında hem de hizmet anlamında. Kaliteli içecek ve ürün üretiyoruz.

Etiketler :

DÜZCE’NİN SEVİLEN MARKASI BARET COFFEE AÇILDI Haberler

Sıradaki
EKİPLER CADDELERİ TEMİZLEDİ
4 görüntülenme   Bugün
PREFABRİK EVLERE TALEP ARTTI
5 görüntülenme   Bugün
KISITLAMADA ESRARLA YAKALANDI
14 görüntülenme   1 Gün Önce
BABACAN’IN DÜZCE PROGRAMI YOĞUNDU
29 görüntülenme   1 Gün Önce
KEŞİR’DEN TANAL’A SERT CEVAP
14 görüntülenme   1 Gün Önce