ALKOL ALIP ÇEVREYİ KORKUTUYORLAR

Kategori: Haberler

16.10.2020 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Darıcı mahallesi sakinleri şehirlerarası otobüs terminali mevkinde bulunan üst geçidi mesken tutan ve alkol alıp çevreyi korkutan şahıslardan bıkmış durumda..
 Darıcı Mahallesi sakinleri bu günlerde büyük korku yaşıyor, özellikle gece geç saatlerde otobüs terminali mevkinde bulunan üst geçitte alkol alarak çevreye rahatsızlık veren şahıslar mahalle halkını canından bezdirmiş durumda 
Darıcı mahallesi sakinleri tarafından whatsap ihbar hattımıza gelen şikayet üzerine olay yerine gidip görüntüleyen ekibimiz üst geçidin halinin çokta içler açıcı olmadığını gördü..
Özellikle akşam ve gece geç saatlerde alkol alan şahısların burayı mesken tuttuğunu ve araçlarıyla lastik çektirerek gürültü yaptıklarını söylediler .
Vatandaşlar  her akşam buraya gelip içiyorlar silah atıyorlar bazen de lastik sesleri duyuyoruz komşuya gideceğiz korktuğumuz için  gidemiyoruz  daha önce her akşam denetim yapılıyordu biraz rahatlamıştık. Bunun bir çözümü olmalı lütfen yetkililere sesleniyoruz ve acilen önlem alınmasını istiyoruz dediler.

Etiketler :

ALKOL ALIP ÇEVREYİ KORKUTUYORLAR Haberler

Sıradaki
0 görüntülenme   Bugün
ÜÇKÖPRÜ'DE EV YANGINI
14 görüntülenme   1 Gün Önce
UYARI YOK CEZA VAR!
55 görüntülenme   1 Gün Önce
EFTENİ GÖLÜNÜ GEZENLER HAYRAN KALIYOR
12 görüntülenme   1 Gün Önce