MECLİSTE DÜZCE’Yİ ANLATTI

Kategori: Haberler

5.03.2021 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

İyi Parti Gaziantep Milletvekili İmam Hüseyin Filiz, Gümüşova’nın Halilbey, Pazarcık ve Dededüzü köylerinde yaşanan sorunları Türkiye Büyük Millet Meclisinde anlattı. 

İYİ Parti’nin İller bazında yaptığı çalışmalar kapsamında, Düzce’ye gelen ve 3 gün boyunca Düzce’de vatandaşların sorunlarını dinleyen Milletvekilli Hüseyin Filiz bunları Mecliste dile getirdi. İyi partili vekil Mecliste yaptığı konuşmada şu görüşlere yer verdi: 
 “ Geçtiğimiz hafta Düzce Gümüşova ilçesini ziyaret ettik. Her yerde olduğu gibi esnaf ve çiftçilerin yaşadıkları ekonomik sıkıntılara ilaveten başka sorunları da var. Pazarcık köyünde köylüler yıllardan beri işledikleri 2/B orman arazilerinde tapu sorunları yaşadıklarını, arazilerinin ellerinden çıkması sorunlarını anlattılar. Ayrıca, Halilbey köyüyle beraber 3 köyün giriş yolunun yaralanmalı kazaları önlemek için bir an önce düzeltilmesini bekliyorlar” dedi. 
 Filiz, “ Gümüşova ilçesi ve çevre köylerin içme suyu sondaj kuyularından temin edilmekte ve sular çamurlu akmaktadır. Gümüşovalılar, Dededüzü köyü sınırları içerisinde yer alan ve sınır değişikliğiyle Sakarya iline geçen su kaynağından yararlanmak istemektedirler. Yetkililerin bilgisine gereği için sunuyorum” dedi.

Etiketler :

MECLİSTE DÜZCE’Yİ ANLATTI Haberler

Sıradaki
YASAĞA SAATLER KALA HERKES SOKAKTA
16 görüntülenme   1 Gün Önce
VALİ KOLTUĞUNU ECRİN BAHAR’A DEVRETTİ
25 görüntülenme   1 Gün Önce
POLİS KAMERA KAYITLARINDAN BULDU
23 görüntülenme   1 Gün Önce
KISITLAMA KAFALARI KARIŞTIRDI
18 görüntülenme   1 Gün Önce
DÜZCESPOR’UN GRUBUNDA HEYECAN DORUKTA
19 görüntülenme   1 Gün Önce
BU BAYRAM ESNAFIN OLSUN KAMPANYASI
15 görüntülenme   1 Gün Önce