DÜZCE AFAD BASIN İLE BİRARAYA GELDİ

Kategori: Haberler

5.03.2021 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

2021 Yılının Afet Eğitim  yılı ilan edilmesi dolayısıyla  Düzce AFAD basın mensupları ile birlikte Afet Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirdi. Sunum öncesi Düzce’de görev yapan basın çalışanları ile kahvaltıda buluşan AFAD personelleri yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgiler verdi. 

2021 Yılı Afet Bilgilendirme Yılı İlan edilmesinin ardından Düzce AFAD ekipleri basın mensupları ile birlikte Afet Bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi. Toplantı öncesi Basın mensupları ile kahvaltıda buluşan AFAD Müdürü Ali Kartal Düzce AFAD olarak yürüttükleri çalışmalar hakkında basına bilgiler verdi. Düzce’de görev yapan basın mensuplarına Afet durumları ve Afet anında oluşabilecek riskler hakkında bilgi veren Zeki Gürsoy  2021 yılının Afet Bilgilendirme Yılı olması dolayısıyla  Afet eğitimlerinin sıklaştırılacağını belirtti. 
Ülkemizin, üzerinde bulunduğu coğrafya itibarıyla başta deprem olmak üzere birçok doğa ve insan kaynaklı afetlere maruz kaldığını dile getiren AFAD Müdürü Ali Kartal şunları söyledi

Etiketler :

DÜZCE AFAD BASIN İLE BİRARAYA GELDİ Haberler

Sıradaki
YASAĞA SAATLER KALA HERKES SOKAKTA
16 görüntülenme   1 Gün Önce
VALİ KOLTUĞUNU ECRİN BAHAR’A DEVRETTİ
25 görüntülenme   1 Gün Önce
POLİS KAMERA KAYITLARINDAN BULDU
23 görüntülenme   1 Gün Önce
KISITLAMA KAFALARI KARIŞTIRDI
18 görüntülenme   1 Gün Önce
DÜZCESPOR’UN GRUBUNDA HEYECAN DORUKTA
19 görüntülenme   1 Gün Önce
BU BAYRAM ESNAFIN OLSUN KAMPANYASI
15 görüntülenme   1 Gün Önce