SPOR FAALİYETLERİNİN ANA MERKEZİ OLACAK

Kategori: Haberler

12.01.2021 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Belediye tarafından Şıralık Spor Tesisleri’ndeki yatırımlar artırılıyor. Düzcespor ve amatör spor kulüplerinin yararlandığı antrenman sahasındaki eksiklikler tamamlandı. Antrenman sahasına çim serilmesinin ardından başta aydınlatmalar olmak üzere diğer donanımlar da bitirildi.

Düzce Belediyesi, Şıralık spor tesisi alanında bulunan antrenman sahası, idari ve sosyal tesislerin tamamında boyama işlerini bitirdi. Son olarak tesislere aydınlatmalar da yerleştirildi. Belediye kaynaklarından alınan bilgileri göre, fiziki yatırımlar ve donatılar için bugüne kadar 1 Milyon 300 bin lira harcama yapıldı.
Belediye Başkanı Faruk Özlü, geçtiğimiz günlerde yaptığı basın toplantısı ile yine Şıralık alanında 8181 kişilik stadyum yapılacağını açıklamıştı. 117 dönüm alan içine ayrıca amatör spor kulüpleri için de stadyum yapılacağı bildirilmişti. Özgün bir model şeklinde hazırlanan projenin yıl içinde bitirilmesi hedefleniyor.
Düzce Belediyesi tarafından hazırlanan projenin tüm spor branşlarını içermesi, spor aktiviteleri içinde bulunan gençler için de umut oldu. Belediye Başkanı Faruk Özlü, gençlere yapılan yatırımların geleceğe yatırım anlamına geldiğini belirterek, “Bizim için önemli olan hem kültürel hem de sportif anlamda gençlerin gelişimine katkı vermektir’ dedi.

Etiketler :

SPOR FAALİYETLERİNİN ANA MERKEZİ OLACAK Haberler

Sıradaki
TÜM MUHTARLAR 41 ADET BİLET ALDILAR
1 görüntülenme   Bugün
PARK HALİNDEKİ OTOMOBİL YANDI
0 görüntülenme   Bugün
KIZILAY’DAN 100 BİLET DESTEK
2 görüntülenme   Bugün
KAR YENİDEN GELİYOR
1 görüntülenme   Bugün