ULAŞIMDA YENİ DÜZENLEME

Kategori: Haberler

20.11.2020 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Covid-19 salgınına önlem olarak açıkladığı tedbirler kapsamında Düzce Ulaşım A.Ş vatandaşların mağdur olmaması için şehir içi ulaşım sefer saatlerinde yeni bir  düzenleme yapıldı.


Düzce Belediyesi Ulaşım A.Ş korona virüs tedbirleri kapsamında hafta sonu başlayacak olan kısıtlamaları dikkate alarak toplu ulaşım araçlarının kullanımında yeni bir düzenleme yaparak sefer saatlerini değiştirdi.
İçişleri Bakanlığının yayınladığı genelge kapsamında bu akşam saat 20.00 itibariyle başlayacak olan sokağa çıkma yasağı ile ilgili olarak vatandaşların toplu taşıma araçlarının kullanımında her hangi bir aksaklık yaşanmaması adına akşam saat 20.00’den 22.00’ye kadar her 30 dakikada bir güzergâhlarda seferler devam edecek.
Yasak kapsamına girmeyen çalışanların mağdur olmaması için hafta sonu sabah saat 07.00’den 10.00’a kadar 30 dakikada bir toplu ulaşım araçları güzergâhlara seferlerini yapacak. Toplu ulaşım seferleri pazartesi günü itibariyle gündüz normal saatlerine dönecek. Kısıtlamalarda yeni kararlar alınana kadar hafta sonları ulaşımdaki uygulamanın bu şekilde devam edeceği bildirildi.

Etiketler :

ULAŞIMDA YENİ DÜZENLEME Haberler

Sıradaki
SAATLER KISITLAMAYA GÖRE DÜZENLENDİ
6 görüntülenme   Bugün
SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
8 görüntülenme   Bugün
KESKİN KULİS’İN KONUĞU OLACAK
4 görüntülenme   Bugün
REZERVASYONLAR İPTAL EDİLDİ
3 görüntülenme   Bugün