KEŞİR DÜZCE’NİN SORUNLARINI AKTARDI

Kategori: Haberler

20.11.2020 tarihinde yayınlandı

Oxijen TV

Oxijen TV

YouTube Kanalı

Düzce Milletvekili Ayşe Keşir TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bütçe müzakerelerinde yaptığı konuşmada Düzce ile ilgili sorunları dile getirdi. Keşir, İl geneli için Kuzeybatı Çevre yolunun tamamlanması, hızlı tren güzergahının belirlenmesi, Akçakoca-Karasu yolunun yapılması ve PTT’ye eleman verilmesi konularını aktardı.

Ak Parti Milletvekili Ayşe Keşir Özellikle PTT'de iki ilçemiz başta olmak üzere, Cumayeri ve Kaynaşlı'da ciddi insan kaynağı ihtiyacımız var. Bu pandemi sürecinde de bu ihtiyaç daha çok ortaya çıktı; bu konuda ilginizi bekliyoruz dedi.
Keşir Bununla birlikte kuzeydoğu çevre yolumuz tamamlandı. Özellikle Zonguldak'tan Ereğli'den, Batı Karadeniz'den gelen araçların Ankara'ya ve Anadolu'ya ulaşımıyla ilgili çevre yolunu kullanıyoruz ama bunun devamı olan kuzeybatı çevreyolumuz var ve projesi hazır bu konuda da yardımcı olmanızı istiyorum şeklinde konuştu
Ak Parti Milletvekili Ayşe Keşir son olarak Düzce de yıllardır konuşulan ve akibeti merak edilen Hızlı tren güzergâhıyla ilgili de hemşerilerim sizden  müjdeli haberler bekliyorlar dedi.

Etiketler :

KEŞİR DÜZCE’NİN SORUNLARINI AKTARDI Haberler

Sıradaki
SAATLER KISITLAMAYA GÖRE DÜZENLENDİ
0 görüntülenme   Bugün
SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
4 görüntülenme   Bugün
KESKİN KULİS’İN KONUĞU OLACAK
2 görüntülenme   Bugün
REZERVASYONLAR İPTAL EDİLDİ
3 görüntülenme   Bugün